Tes Alex

(0)
[3] Поделиться
Цена в сутки от Close ✖
Гости
Взрослые
Дети
2-12 лет
Младенцы
до 2 лет
Свободные даты
Описание
Тест Алех е луксузен хотел на плоштадот во Струга.

Нашата единствена локација, во центарот на градот е идеална за вашите гости да пристигнат едноставно и лесно. Без разлика дали планирате интимна вечера со најблиските или голема, свечена свадбена прослава за сите ваши пријатели, ние ќе овозможиме да се реализира вашата желба.Нашиот тим од искусни готвачи, подготвуваат вкусни кулинарски специјалитети по ваш вкус. Просторот што го нудиме е високо флексибилен и технички опремен со најсовремена и модерна технологија.Перевести описание на
ПосмотретьСкрыть
Характеристики
Недвижимостью управляет:Частный владелец
Реф.№:HZZ0001
Город:Struga, North Macedonia
Тип:Hotel
ПосмотретьСкрыть
Удобства и оборудование
Кафе
Кафе
Сад
Сад
Ресторан
Ресторан
Wi-Fi бесплатно
Wi-Fi бесплатно
Бассейн
Бассейн
 Детская площадка
Детская площадка
Лифт
Лифт
 Бесплатная парковка в комплексе
Бесплатная парковка в комплексе
BBQ
BBQ
Бар
Бар
SPA
SPA
Wi-Fi на рецепции за доп.плату
Wi-Fi на рецепции за доп.плату
Платная парковка
Платная парковка
ПосмотретьСкрыть
Правила проживания
Заселение с
Заселение с :14:00
Выселение до
Выселение до:12:00
Рядом
Аптека
Аптека
Супермаркет
Супермаркет
Пляж 100м
Пляж 100м
ПосмотретьСкрыть
Oтзывы
Еще нет отзывов об этом объекте